چسب ۱۲۳ سنا باند(چسب فوری sana bond) یک چسب فوری دو جزیی می باشد، و از دو قسمت قطره (یک چسب سیانو اکریلیتی) و اسپری فعال کننده (ACTIVATOR) تشکیل شده است.کاربرد : هنگامی که وقت کمی دارید و به کیفیت بالایی نیاز دارید چسب ۱۲۳ سنا باند میتواند انتخاب مناسبی باشد.

چسب فوری سنا باند تقریبا یک چسب همه کاره می باشد، که می توانید برای تمام نیازهای موجود در صنایع مختلف از جمله صنعت ساخت و ساز و صنعت مبلمان از آن استفاده کنید.

سنگ،چوب، لاستیک، پلاستیک، چرم، چوب پنبه و اکثر مواد فلزی.سطوح مختلف مانند MDF، کائوچو ، پلاستیک و لاستیک و … از موارد کاربرد چسب ۱۲۳ سنا باند است.

طریقه مصرف :

بعد از چکاندن چند قطره از چسب ۱۲۳ به سطوح مورد نظر از اسپری فعال کننده آن برای محکم شدن هرچه سریعتر دو قطعه استفاده می شود. به طوری که قطعات را به مدت ۱۳ ثانیه بی حرکت نگه می داریم و همانطور که از نام این چسب پیداست بعد از گذشت زمان اندکی (۵ تا۱۲ثانیه) محل مورد نظر چسبیده و محکم می گردد.
باید دقت شود که سطوح مورد نظر کاملا خشک و عاری از هرگونه آلودگی باشد.توصیه های ایمنی :چسب فوری سنا باند را تا هنگام مصرف در بسته بندی اولیه خود نگهداری کنید.

جهت جلوگیری از خشک شدن چسب درون ظرف پس از استفاده درب آن را ببندید.

چسب های ۱۲۳ به سرعت به پوست می چسبند و می توانند آسیب جدی به چشم وارد کنند؛ هنگام استفاده از این نوع محصولات از تجهیزات حفاظت فردی (ماسک، عینک و دستکش) استفاده نمایید.

از قرار دادن چسب ۱۲۳ SanaBond در معرض نورهای شدید یا تابش مستقیم آفتاب خودداری نمایید.
اسپری فعال کننده چسب ۱۲۳ سنا باند قابل اشتعال می باشد، از قرار دادن آن در کنار منابع گرمایی جداً خودداری نمایید.

ساخت :شركت صنايع شيميايي استحكام